درباره شوجی ایران

شوجی ایران (انگلیسی: SHOJI.IR) یک شرکت فناوری ایرانی است که دفاتری در تهران و گوانجو دارد و به طراحی، توسعه و فروش لوازم الکترونیکی مصرفی مشغول است. مهدی خانی سیس این شرکت را پس از پایان فعالیت خود در اس ام اس کارگو ایران در سال 2021 تأسیس کرد. این شرکت در درجه اول برای فروش شارژر تلفن همراه و کابل‌های مربوط به تلفن همراه شناخته می‌شود. شوجی ایران در بازار کشور ایران به طور مستقیم از طریق وب‌سایت‌ shoji.ir برای فروش محصولات خود در دسترس است.

سلام ، به شوجی ایران خوش آمدید.

من مهدی خانی مدیر شوجی ایران در این متن سعی میکنم شوجی رو به شما معرفی کنم.

هسته اولیه تیم شوجی از سال 1385 در بازار موبایل علاءالدین تهران تشکیل شد. اون زمان فروش اینترنتی و مشاغل آنلاین به صورت امروز نبودند، احتمالا اولین فروشگاه اینترنتی قطعات موبایل رو ما راه اندازی کردیم با نام "مهرگان پارت".

قطعات موبایل مهرگان

البته اون سایت به نسبت سایتهای امروز واقعا ابتدایی بود ولی نقطه قوتش قیمتها و موجودی 99% دقیق و بروزش بود. بعد چند سال ما وارد کار شرکتی شدیم و حدود هشت سال با برند SMS واردات عمده قطعات و لوازم جانبی تلفن همراه از چین میکردیم و بخاطر مشغله زیاد سایت مهرگان رو تعطیل کردیم و مشغول واردات و بازرگانی بودیم.

اس ام اس کارگواس ام اس کارگوSMSCARGO

تا سال 1397 شرایط واردات سخت شد و باید سراغ رشته جدیدی میرفتیم. به همراه خانواده عازم کشور چین شدیم و برند جدیدی در چین متولد شد به نام KHANN.

KHANN CHINAخان چین

البته خان در چین زیاد دوام نیاورد و همه گیری کرونا ما رو برگردوند ایران و ایران ماندیم. حضور مستقیم و فعالیت در بازار نیو آسیا شهر گوانجو ایده جدیدی به ما داد ؛ بومی سازی تولید و برندینگ لوازم جانبی الکترونیک و تلفن همراه. شوجی در زبان شرقی به معنی تلفن همراه هست و به این دلیل انتخاب کردیم که ساده و کوتاه بود و انتخاب نام کوتاه باعث میشه راحت در یاد بماند.الان که این مطلب رو مینویسم هنوز در ابتدای راه هستیم، ولی رویایی بزرگ در سر داریم.

بازخوردها