درباره شوجی ایران

داستان از یک نیاز شروع شد!

زمان یکی از با ارزش ترین سرمایه های بشر است که نیاز است به بهترین نحوه از آن استفاده شود . اهمیت زمان آنقدر برای افراد مهم هست که همواره سعی داشته ، تا برای رسیدن به هدف های خود کوتاه ترین مسیر را انتخاب کند. مسیری که بتواند زودتر به هدف مورد نیاز برساند.

در دنیای امروزی با فراگیر شدن گجت های هوشمند مانند: لوازم جانبی موبایل و ابزارهای الکترونیکی مثل هاب شارژر ، چراغ میز تعمیرات موبایل و لپ تاپ  و... باعث شده ، تا روشی جدید در بازار شکل بگیرد که هدف از آن رفع نیازهای گروهی از کاربران باشد .

قطعات موبایل مهرگان |درباره ما شوجی ایران

پیگیری سفارشات

فروشگاه اینترنتی شوجی ایران برای دستیابی به اعتماد کاربران خود که یکی از هدف های اصلی این فروشگاه است، عرضه و ارائه با کیفیت ترین محصولات از هر برند را هدف کاری خود قرار داده است تا مشتریان این فروشگاه با اطمینان خاطر از بابت اصلی یا غیر اصلی بودن محصولات نسبت به خرید آنها اقدام کنند .

شوجی ایران انگلیسی (SHOJI.IR): یک شرکت فناوری ایرانی است که دفاتری در تهران و گوانجو دارد و به طراحی، توسعه و فروش لوازم الکترونیکی مصرفی مشغول است. این شرکت پس از پایان فعالیت خود در اس ام اس کارگو ایران در سال 2021 تأسیس کرد. این فروشگاه در درجه اول برای فروش لوازم جانبی موبایل و ابزارهای الکترونیکی مربوط شناخته می‌شود.

روشهای ارسال

سلام ، به شوجی ایران خوش آمدید.

من مهدی خانی مدیر شوجی ایران در این متن سعی میکنم شوجی رو به شما معرفی کنم.

SMSCARGO | درباره ما شوجی ایران

هسته اولیه تیم شوجی از سال 1385 در بازار موبایل علاءالدین تهران تشکیل شد. اون زمان فروش اینترنتی و مشاغل آنلاین به صورت امروز نبودند، احتمالا اولین فروشگاه اینترنتی قطعات موبایل رو ما راه اندازی کردیم با نام "مهرگان پارت".

نحوه مرجوع کالا

اس ام اس کارگو | درباره ما شوجی ایران

تماس با ما

البته اون سایت به نسبت سایتهای امروز واقعا ابتدایی بود ولی نقطه قوتش قیمتها و موجودی 99% دقیق و بروزش بود. بعد چند سال ما وارد کار شرکتی شدیم و حدود هشت سال با برند SMS واردات عمده قطعات و لوازم جانبی تلفن همراه از چین میکردیم و بخاطر مشغله زیاد سایت مهرگان رو تعطیل کردیم و مشغول واردات و بازرگانی بودیم.

اس ام اس کارگو | درباره ما شوجی ایران

ضمانت کالا ، گارانتی محصولات

KHANN CHINA | درباره ما شوجی ایران

البته خان در چین زیاد دوام نیاورد و همه گیری کرونا ما رو برگردوند ایران و ایران ماندیم. حضور مستقیم و فعالیت در بازار نیو آسیا شهر گوانجو ایده جدیدی به ما داد ؛ بومی سازی تولید و برندینگ لوازم جانبی الکترونیک و تلفن همراه. شوجی در زبان شرقی به معنی تلفن همراه هست و به این دلیل انتخاب کردیم که ساده و کوتاه بود و انتخاب نام کوتاه باعث میشه راحت در یاد بماند.الان که این مطلب رو مینویسم هنوز در ابتدای راه هستیم، ولی رویایی بزرگ در سر داریم.

شرایط ارسال رایگان سفارشات

خان چین |برند خان |درباره ما شوجی ایران

حریم خصوصی

فعالیت های فروشگاه شوجی ایران :

شاید برای شما هم پیش آمده که فکر کنید فروشگاه های حضوری با فروشگاه های اینترنتی فرق دارد به این دلیل که اطمینان خاطر بیشتری( پیش از خرید) می توانید به فروشگاه های حضوری داشته باشید . کاربران در فروشگاه های حضوری کالای مورد نظر خود را مشاهده میکنند و پس از کسب اطمینان از بابت سالم بودن جنس نسبت به خرید آن اقدام میکنند. فروشگاه شوجی ایران با هدف اطمینان بخشی به کاربران خود و جلب رضایت آنها بنا شده است ، تا فرصتی به کاربران خود دهد، بدین ترتیب 7 روز مهلت تست پس از خرید می تواند حسن نیت شوجی ایران نسبت به بازگشت محصول برای شما باشد، علاوه بر این کسب نماد اعتماد الکترونیک یکی دیگر از راه های کسب اطمینان برای یک خرید اینترنتی است .

بازخوردها