روشهای ارسال

ارسال با پیک موتوری(پس کرایه):

سرویس ارسال پیک موتوری فقط در شهر تهران ارائه میشود. این سرویس توسط اسنپ موتوری و بصورت پس کرایه است، و تیم پشتیبانی واحد فروش قبل از ارسال پیک حتما با شما تماس خواهند گرفت. (پس کرایه به این معنی است که هنگام سفارش هزینه ارسال از شما اخذ نخواهد شد و هنگام تحویل سفارش شما هزینه موتوری را با موتوری تسویه خواهید نمود.)

ارسال پستی:✉️

ارسال پستی یکی از قدیمی ترین روش های ارسال کالا میباشد. ارسال پستی به صورت پیشتاز، عموما برای اشیاهای قیمتی و یا آسیب پذیر استفاده میشود. در این نوع ارسال، متناسب با وزن کالا هزینه پستی محاسبه میشود. حداقل هزینه ارسال پستی 23هزار تومان است و فقط همین مبلغ در فاکتور خریداران محترم منظور میگردد و الباقی توسط شوجی پرداخت خواهد شد.

شرکت پست تعهد زمان دریافت و تحویل کالا به مشتری را 7 روز اعلام کرده است و به طور متوسط در مراکز استان ها ظرف 24 ساعت است و درمراکز استانها، اصولا 3 روز کاری میباشد و اگر آدرس تحویل گیرنده در مرکز استان نباشد این زمان افزایش خواهد یافت . با تمام این توضیحات همچنان ارسال پستی رایجترین و ارزانترین روش تحویل سفارشات است. جهت پیگیری سفارش پستی روی لینک پیگیری سفارشات کلیک کنید و شماره رهگیری 24 رقمی ارائه شده توسط شوجی را در لینک پیگیری سفارشات پستی وارد کنید و از موقعیت سفارشتان مطلع شوید .

ارسال رایگان:

در صورت خرید بیش از ""پانصدهزار تومان"" شوجی سفارش شما را از طریق پست به آدرس شما به رایگان تحویل شما خواهد داد.

دریافت حضوری:

اگر گزینه دریافت حضوری را انتخاب کنید بسیار مسرور خواهیم بود که در محل شرکت شوجی ایران پذیرای شما باشیم و سفارش شما را تحویل تان بدهیم؛ علاوه بر این که محصول را بدون هیچ آسیبی و به صورت حضوری دریافت می کنید و همچنین از نزدیک با تیم پشتیبانی فروشگاه انحصاری شوجی ایران رو به رو خواهید شد و می توانید هرگونه سوال یا مشاوره در مورد خرید عمده یا تکی هر کدام از محصولات با تیم فروش شوجی ایران مشاوره دریافت نمایید.

بازخوردها