روشهای ارسال

ارسال با پیک موتوری(پس کرایه):

سرویس ارسال پیک موتوری فقط در شهر تهران ارائه میشود. این سرویس توسط اسنپ موتوری و بصورت پس کرایه ارائه میشود و همکاران واحد فروش قبل از ارسال پیک حتما با شما تماس خواهند گرفت. (پس کرایه به این معنی است که هنگام سفارش هزینه ارسال از شما اخذ نخواهد شد و هنگام تحویل سفارش شما هزینه موتوری را با موتوری تسویه خواهید نمود.)

ارسال پستی:✉️

ارسال پستی یکی از قدیمی ترین روش های ارسال کالا میباشد. ارسال پستی به صورت پیشتاز، عموما برای اشیاهای قیمتی و یا آسیب پذیر استفاده میشود. در این نوع ارسال، متناسب با وزن کالا هزینه پستی محاسبه میشود. حداقل هزینه ارسال پستی 23هزار تومان است و فقط همین مبلغ در فاکتور خریداران محترم منظور میگردد و الباقی توسط شوجی پرداخت خواهد شد.

شرکت پست تعهد زمان دریافت و تحویل کالا به مشتری را 7 روز اعلام کرده است و به طور متوسط در مراکز استان ها ظرف 24 ساعت است و درمراکز استانها، اصولا 3 روز کاری میباشد و اگرآدرس تحویل گیرنده در مرکز استان نباشد این زمان افزایش خواهد یافت . با تمام این توضیحات همچنان ارسال پستی رایجترین و ارزانترین روش تحویل سفارشات است. جهت پیگیری سفارش پستی روی لینک پیگیری سفارشات کلیک کنید و شماره رهگیری 24 رقمی ارائه شده توسط شوجی را در لینک پیگیری سفارشات پستی وارد کنید و از موقعیت سفارشتان مطلع شوید .

ارسال رایگان:

در صورت خرید بیش از ""پانصدهزار تومان"" شوجی سفارش شما را از طریق پست به آدرس شما به رایگان تحویل شما خواهد داد.

تیپاکس (پس کرایه):

شرکت تیپاکس، با بیش از نیم‌قرن تجربه، بزرگترین شرکت پست خصوصی ایران است. ارائه خدمات ارسال بین شهری، درون‌شهری، بین‌الملل و LTL (گروپاژ) در ارسال بسته‌ها، در کنار خدمات ویژه شامل بسته‌بندی، جبران خسارت، رهگیری آنلاین و... و همچنین پلتفرم‌های ثبت سفارش آنلاین های تیپاکس و ای تیپاکس، بخشی از مهم‌ترین اقدامات تیپاکس است.

در برخی شهرها سرعت تحویل تیپاکس بالاتر از پست میباشد و ضمنا تیپاکس خدمات ارسال را بصورت پس کرایه نیز انجام میدهد ، به همین خاطر هنگام خرید در صورت انتخاب روش پس کرایه سفارش شما توسط تیپاکس برای شما ارسال خواهد شد.

در صورتی که تمایل دارید سفارش شما بصورت پس کرایه ارسال شود لطفا از شرایط تحویل محموله در آدرس خود با تماس با شماره 0218457 (مرکز مشتریان تیپاکس) اطلاع حاصل بفرمایید.

دریافت حضوری:

اگر گزینه دریافت حضوری را انتخاب کنید بسیار مسرور خواهیم بود که در محل شرکت شوجی پذیرای شما باشیم و سفارش شما را تحویل تان بدهیم.

نظرات