روشهای ارسال

ارسال با پیک موتوری(پس کرایه):

سرویس ارسال پیک موتوری فقط در شهر تهران ارائه میشود. این سرویس توسط اسنپ موتوری و بصورت پس کرایه است، و تیم پشتیبانی واحد فروش قبل از ارسال پیک حتما با شما تماس خواهند گرفت. (پس کرایه به این معنی است که هنگام سفارش هزینه ارسال از شما اخذ نخواهد شد و هنگام تحویل سفارش شما هزینه موتوری را با موتوری تسویه خواهید نمود.)

ارسال پستی:✉️

ارسال پستی یکی از قدیمی ترین روش های ارسال کالا میباشد. ارسال پستی به صورت پیشتاز، عموما برای اشیاهای قیمتی و یا آسیب پذیر استفاده میشود. در این نوع ارسال، متناسب با وزن کالا هزینه پستی محاسبه میشود. حداقل هزینه ارسال پستی 33 هزار تومان است و فقط همین مبلغ در فاکتور خریداران محترم منظور میگردد و الباقی توسط شوجی پرداخت خواهد شد.

شرکت پست تعهد زمان دریافت و تحویل کالا به مشتری را 7 روز اعلام کرده است و به طور متوسط در مراکز استان ها ظرف 24 ساعت است و درمراکز استانها، اصولا 3 روز کاری میباشد و اگر آدرس تحویل گیرنده در مرکز استان نباشد این زمان افزایش خواهد یافت . با تمام این توضیحات همچنان ارسال پستی رایجترین و ارزانترین روش تحویل سفارشات است. جهت پیگیری سفارش پستی روی لینک پیگیری سفارشات کلیک کنید و شماره رهگیری 24 رقمی ارائه شده توسط شوجی را در لینک پیگیری سفارشات پستی وارد کنید و از موقعیت سفارشتان مطلع شوید .

ارسال رایگان:

در صورت خرید بیشتر از ""یک ملیون تومان"" شوجی سفارش شما را از "طریق پست" به آدرس شما به رایگان تحویل شما خواهد داد.کاربران محترم می توانند برای کسب اطلاعات بیشتر قبل از خرید و مشاوره بهتر از خدمات فروشگاه شوجی ایران از طریق پل ارتباطی تماس با ما در ارتباط باشید.

دریافت حضوری:

اگر گزینه دریافت حضوری را انتخاب کنید بسیار مسرور خواهیم بود که در محل شرکت شوجی ایران پذیرای شما باشیم و سفارش شما را تحویل تان بدهیم؛ علاوه بر این که محصول را بدون دغدغه خاطر و به صورت حضوری دریافت می کنید و همچنین از نزدیک با تیم پشتیبانی فروشگاه انحصاری شوجی ایران رو به رو خواهید شد و می توانید هرگونه سوال یا مشاوره در مورد خرید عمده یا تکی هر کدام از محصولات با تیم فروش شوجی ایران مشاوره دریافت نمایید.

بازخوردها