خرید عمده

شوجی ایران بازار فروش لوازم جانبی به صورت عمده (B2B) و بصورت تک فروشی (B2C) در سراسر کشور را دارد و همچنین در زمینه ی فروش کابل و شارژر تلفن همراه به صورت تخصصی فعالیت میکند.

شوجی ایران با 15 سال سابقه واردات و فروش لوازم جانبی تلفن همراه یکی از معتبرترین شرکت های فروش عمده لوازم جانبی موبایل در کشور می باشد. هدف ما ارائه لوازم جانبی موبایل بدون واسطه به همکاران و همچنین خریداران محترم میباشد.

جهت استعلام قیمت عمده در صفحه هر کالا مطابق تصویر زیر منوی انتخاب قیمت عمده را باز کنید و قیمت کالا را بر حسب تعداد خرید مشاهده فرمایید.با انتخاب تعداد بیشتر از یک عدد قیمت عمده آن تعداد نمایش داده خواهد شد.بنابراین با ما تماس بگیرید همکاران تیم فروش آماده پاسخگویی هستند، راحتی شما در تماس ،افتخاری بی نظیر برای ماست.

  • هدف ما سود کمتر و تعداد فروش بیشتر است ، حتی اگر مغازه دار نیستید هم قیمتهای عمده ما را حتما ببینید، میتوانید با خرید به همراهی دوستان یا خانواده با قیمتی باور نکردنی خرید خود را کامل کنید.
  • برای خریدهای عمده هزینه ارسال تا محل شما رایگان خواهد بود ، برای آگاهی از شرایط ارسال رایگان و روشهای دیگر از صفحه روشهای ارسال بازدید بفرمایید.
  • هدف فروشگاه اینترنتی شوجی ایران ارسال بدون واسطه انواع لوازم جانبی موبایل عمده با بالاترین کیفیت ، کوتاه ترین زمان و کمترین هزینه است.
  • شما می توانید با تهیه شارژر و کابلهای شارژ های جدید و ارزان به صورت عمده و بسته بندی های خاص شوجی ایران ، فروشگاه خود را در شهر خود نمونه کنید .
  • و...
بازخوردها