فیلتر


کله گی شارژر سامسونگ اصل

جدیدترین هاپربازدیدترین هامحبوب‌‌ترینپرفروش‌ترینارزان‌ترینگران‌ترین
تعداد نمایش 122448

انواع آداپتور شارژر فوق سریع سامسونگ در سال 2023

کله شارژر سریع تایپ سی توسط سامسونگ، گوگل و بسیاری دیگر از برندهای گوشی اندرویدی به کار گرفته شد و با جدیدترین فناوری Power Delivery (PD) به تکامل خود ادامه می‌دهد. اخیراً سامسونگ شارژ سریع فوق العاده و شارژ سریع سوپر 2.0 را معرفی کرده است. بهترین کلگی شارژرهای فوق سریع سامسونگ که در زیر لیست شده اند، تلفن همراه شما را سریع شارژ می کنند.

1 2

بهترین شارژر سریع سامسونگ

برای مدل های جدیدتر گوشی های سامسونگ، 4 مدل شارژر تایپ سی فست شارژ وجود دارد. هر کدام از آنها برای شارژ شبانه خوب هستند. تفاوت در سطوح به میزان شارژ باتری شما در 30 دقیقه اول بستگی دارد.

شارژر 3 پورت سامسونگ 65 وات

شارژ سریع (15 وات) -برای همه گوشی های سامسونگ با تایپ سی

این همان سری شارژری است که اکثر ما هنگام استفاده از اصطلاح "شارژ سریع یا فست شارژ" به آن اشاره می کنیم. این استاندارد پایه برای تلفن های مجهز به تایپ سی است که از استاندارد PD پشتیبانی می کنند. سامسونگ، هواوی ، شیائومی و بسیاری از گوشی های اندرویدی دیگر از شارژ سریع USB PD پشتیبانی می کنند. این استاندارد برای آیفون نیز می باشد. تلفن های شما باتری را از 0 تا 50 درصد در حدود 30 دقیقه شارژ می کنند و در 50 درصد باقی مانده (به منظور ایمنی و طول عمر باتری) نزدیک به یک ساعت طول می کشد. اگر به طور مرتب در طول روز نیاز به شارژ مجدد ندارید، یک کله گی شارژر 15 واتی کافی است.

شارژر سامسونگ 15 وات فست شارژر با کابل میکرو یو اس بی SH-1001

یک کله شارژر 15 وات یا بیشتر، گوشی شما را در این سطح به سرعت شارژ می کند. اینها رایج ترین، کوچکترین و ارزانترین هستند. استفاده از سری شارژر تایپ سی با وات بالاتر، مانند کله گی شارژر 65 واتی یا 100 واتی که ممکن است برای لپ تاپ خود استفاده کنید، بی خطر است. همه دستگاه‌های مجهز به PD میزان انرژی خروجی خود را کنترل می‌کنند، بنابراین یک کله گی شارژر با خروجی بالاتر جریان خروجی شارژر را تنظیم می‌کند.

کله شارژر تایپ سی سامسونگ اصل PPS

منبع تغذیه قابل برنامه ریزی (PPS) یک عملکرد اختیاری در استاندارد PD است. کله شارژر سریع معمولی، یک ولتاژ ثابت و در ابتدا یک جریان بالا (آمپر) ارائه می‌کند و جریان را در مراحل تعیین شده ظرفیت باتری کاهش می‌دهد. این امکان شارژ سریع 0-50٪ را فراهم می کند و باتری را از قرار گرفتن در معرض حرارت طولانی مدت محافظت می کند. PPS بررسی مکرر وضعیت جریان شارژ را انجام می دهد و امکان تغییر در ولتاژ و جریان را فراهم می کند. این امکان شارژ سریعتر را به خصوص در 30 دقیقه اول فراهم می کند. همچنین فشار کمتری به باتری وارد می کند و به افزایش طول عمر آن کمک می کند. اگر دستگاه شما از PPS پشتیبانی می کند، تهیه یک کلگی شارژر PPS منطبق ایده خوبی است. اما PPS آنقدر بهتر نیست که در مورد نداشتن دستگاه یا سری شارژر پشتیبانی کننده PPS استرس داشته باشید.

8806090986185

سوپر فست شارژ سامسونگ "Samsung Super Fast Charging" یک اصطلاح بازاریابی است که آنها برای PPS استفاده می کنند. شارژری که از «شارژ فوق سریع» پشتیبانی می کند و کلگی شارژری که از «25 وات PPS» پشتیبانی می کند، همین کار را برای گوشی شما انجام می دهد. و هر دو به طول عمر باتری گوشی شما مانند یک آداپتور شارژر معمولی 15 تا 20 واتی تایپ سی کمک می کنند.

می‌توانید سری شارژر تایپ سی با پشتیبانی از PPS را با یکی از دو روش شناسایی کنید. یکی، آنهایی از PPS یا "Samsung Super Fast Charging" پشتیبانی می کنند که دوباره فقط نام دیگری برای PPS است. دوم، مشخصات خروجی برق را برای چیزی شبیه به این بررسی کنید:

     3.3-5.9V/3A
     3.3-11V/2.7A
     5-11V/3A

محدوده ولتاژ یک شاخص قوی است که شارژر از PPS پشتیبانی می کند. کل وات با ضرب بالاترین ولتاژ با آمپرهای ذکر شده در کنار آن بدست می آید. همه کله گی شارژرهای ذکر شده در لیست به عنوان پشتیبانی از PPS  آزمایش و تأیید شده اند.

 خرید آداپتور شارژر تایپ سی سامسونگ

کله شارژر تایپ سی 65 وات سامسونگ آخرین سطح شارژ سریعی است ، که بیشتر در گوشی های رده بالاتر سامسونگ مانند سری Ultra یافت می شود، مانند شارژرهای PPS ذکر شده در بالا کار می کند. اما آنها از وات بالاتر (65 وات در مقابل 25 وات) پشتیبانی می کنند که امکان شارژ سریع تر را نیز فراهم می کند.

با این حال، واقعیت این است که آنقدر که فکر می‌کنید، بین 65W TRIO و PPS 25W تفاوت زمان شارژ وجود ندارد. هر دو گوشی شما را در حدود یک ساعت به طور کامل شارژ می کنند. نوع 65 وات شما را در عرض 30 دقیقه به 70% می رساند، در حالی که نوع 25W شما را در حدود 50% می رساند. بنابراین اگر نیاز به شارژ سریع گوشی خود در وسط روز دارید، ممکن است شارژر 65 واتی ارزش هزینه اضافی را داشته باشد. اما برای شارژ یک بار در روز، ممکن است ارزش پرداخت بیشتر برای شارژر 45 وات سامسونگ را نیز نداشته باشد.

بهترین آداپتور شارژرهای فوق سریع سامسونگ در سال 2023

کله شارژر 15 وات سامسونگ

شارژر  اصلی سامسونگ 15 وات A50 S10 فست شارژر + کابل تایپ سی EP-TA20CBCQGCH کد:SH-1012شارژر تایپ سی سامسونگ 15 وات PD اصلی EP-T1510 SAMSUNG GALAXY A15 کد: SH-1117

کله شارژر 25 وات سامسونگ

کلگی شارژر تایپ سی 25 وات سامسونگ PPS EP-TA800 دوپین اصلی کد:SH-1005شارژر تایپ سی 25 وات سامسونگ اصلی 25W PD PPS مدل:EP-TA800  کد:SH-1008

کله شارژر 45 وات سامسونگ

شارژر تایپ سی اصلی سامسونگ 45W PPS مدل: EP-TA845 کد:SH-1088

کله شارژر 65 وات سامسونگ

شارژر ۶۵ وات سامسونگ ویتنام مدل EP-T6530 کد: SH-1131

شارژر فندکی خودرو 60 وات سامسونگ

مشخصات خرید شارژر فندکی خودرو  سامسونگ EP-L5300