فیلتر

هاب شارژر

جدیدترین هاپربازدیدترین هامحبوب‌‌ترینپرفروش‌ترینارزان‌ترینگران‌ترین
تعداد نمایش 122448

خرید بهترین هاب شارژر رومیزی | مولتی شارژر و تستر با مهلت تست یک هفته ای از شوجی ایران.

اگر تجارت شما مربوط به دستگاههای الکترونیکی است و یا از چندین دستگاه الکترونیکی بصورت همزمان استفاده میکنید جای یک هاب شارژر قدرتمند روی میز کار شما خالی است. در این صفحه میتوانید بهترین هاب شارژر های موجود در بازار ایران را مشاهده کنید.

هاب شارژر چیست؟

هاب شارژر یک دستگاه خروجی چند پورت USB است که با آن می توانید دو یا چند دستگاه الکترونیکی را همزمان وصل کرده ، سریع شارژ کنید و کار خود را با سرعت بیشتری ادامه دهید.

چه کسانی از هاب شارژر استفاده میکنند؟

کسانی که بیش از 2 دستگاه الکترونیکی دارای باطری را استفاده میکنند همواره دغدغه نگهداری چند شارژر و کابل شارژر جداگانه را دارند ، هاب شارژر به آنها نظم میبخشد و نگرانی های آنان را کاهش میدهد. به صورت اختصاصی مورد استفاده فروشندگان دستگاههای الکترونیکی و تعمیرکاران نیز قرار میگیرد.

آیا امکان شارژ همزمان گوشی های اندروید و آیفون با هاب شارژ وجود دارد؟

بله ، هاب شارژ ها تجهیزات نیمه صنعتی هستند و به تمام تکنولوژی های روز مجهز شده اند ؛ مثل فست شارژ ، AUTO ID , PD. شما میتوانید انواع گوشی های اندروید و آیفون را همزمان با هم شارژ کنید. هر وسیله الکترونیکی که باطری دارد را میتوان با هاب شارژر سریع شارژ کرد.

معایب استفاده از هاب شارژر چیست؟

در صورت استفاده از هاب شارژر های ارزان قیمت و با کیفیت پایین ، هنگام افزایش ناگهانی جریان برق می‌تواند به تمام دستگاه‌هایی را که به ایستگاه هاب شارژر وصل شده‌اند آسیب وارد کند یا همه دستگاه‌ها از بین بروند.

مزایای استفاده از هاب شارژر های شوجی ایران چیست؟

راجع مزایای فراوان هاب شارژر ها در مطلب "مزایای استفاده از هاب شارژر یا مولتی شارژر USB در خانه ، سرکار و مسافرت" مفصل صحبت کرده ایم .

از آنجایی که یک هاب شارژر از قطعات پر قدرت صنعتی استفاده می کند، می تواند به هر دستگاه متصل به آن حداکثر ولتاژی که USB اجازه می دهد بدهد. بنابراین، نه تنها می‌تواند دستگاه‌های بیشتری را نسبت به یک شارژر استاندارد راه‌اندازی کند، بلکه می‌تواند این کار را با قدرت کامل، بدون افت عملکرد انجام دهد.