فیلتر


گارد کیس اپل ایرپاد

جدیدترین هاپربازدیدترین هامحبوب‌‌ترینپرفروش‌ترینارزان‌ترینگران‌ترین
تعداد نمایش 122448
1 2

5 دلیل برای اینکه به گارد محافظ کیس ایرپاد نیاز دارید:

1) کیس ایرپاد را در برابر خراشیدگی محافظت کنید.

کیس شارژ ایرپاد سفید براق شما ممکن است در بدو ورود زیبا باشد، اما وقتی که چند بار به ته کیفتان برود، ممکن است کهنه و فرسوده به نظر برسد. گارد کیس ایرپاد موثرترین راه برای محافظت از زیبایی کیس شارژ ایرپاد شما در مقابل آسیب ها است.

با این حال، خرید محافظی که به خوبی در اطراف بدنه کیس شارژ ایرپاد بپیچد بسیار مهم است. شکاف ها می توانند گرد و غبار را بین کیس شارژ و درب کیس محبوس کنند و این ذرات باعث خراش و آسیب خارجی شوند.گارد کیس ایرپاد به گونه‌ای طراحی شده‌اند که بهترین تناسب ممکن را ارائه می‌دهند و اطمینان می‌دهند کثیفی و کثیفی نمی‌تواند وارد بدنه کیس شما شود یا بین قاب شارژ اپل و درب بیرونی ایرپاد شما محبوس شود.

2) محافظت در برابر سقوط

این فقط کیس ایرپاد نیست که نیاز به محافظت در برابر آسیب تصادفی دارد، شما اصولاً می خواهید مطمئن شوید که هیچ آسیبی به گوشی های ایرپاد داخل آن وارد نمی شود. اگرچه کیس شارژ اپل برای قرار دادن هدفون ها در زمانی که از آنها استفاده نمی شود طراحی شده است، اما محافظت کافی در برابر ضربه های عمده ای که می تواند به خود ایرپادها آسیب زیادی وارد کند، ارائه نمی دهد.

بهترین دفاع در برابر ضربه و سقوط یک کاور کیس جاذب ضربه است. در شوجی ایران، قاب‌های ایرپاد ما با مواد سیلیکونی پوشانده شده‌اند، ماده‌ای چشمگیر که انرژی سقوط ها را جذب می‌کند و ضربه‌ها را کاهش می‌دهد. همه کاور کیس های ایرپاد ما با در نظر گرفتن حداکثر محافظت طراحی شده اند و به طور گسترده از آسیب های تصادفی دفاع می کنند.

3) لغزندگی کیس ایرپاد را کاهش میدهند.

در شرایط عادی ، ایرپاد شما نباید از دستتان لیز بخورد و بیافتد ، و کاور کیس ایرپاد نیز می تواند در این مورد کمک کند. هر چند قاب شارژ ایرپاد سفید رنگ جذاب باشد، اما به طور غیرقابل انکاری لغزنده است و به راحتی از دست شما لیز میخورد . قاب‌های ایرپاد شوجی ایران که از مواد پلاستیکی درجه1 ساخته شده‌اند، روکشی مستحکم و قابل انعطاف ارائه می‌کنند و به شما کمک می‌کنند تا از فناوری خود استفاده کنید.

4) از ضررهای احتمالی جلوگیری کنید.

از دست دادن ایرپادها بسیار آسان است، حتی زمانی که در جعبه خود باشند، به همین دلیل است که ما قاب های ایرپاد خود را طوری طراحی کرده ایم که شامل یک حلقه قلاب باشد. به سادگی کاور کیس ایرپاد را به کلیدها، حلقه کمربند یا بند کیف خود وصل کنید و می توانید به راحتی به ایرپاد خود دسترسی داشته باشید.

5) منحصر به فرد بودن.

زیبایی به اندازه کارایی مهم است ، و مدل گارد کیس ایرپاد شما در بیان سبک شخصی به شما کمک می کند. آنها نوعی اکسسوری هستند که میتوانند شما را از بقیه متمایز می کند .

گاردهای ایرپاد شوجی ایران با بدنه بیرونی سیلیکونی مستحکم، که در رنگ‌های متنوع موجود است، منحصر به فرد هستند. رنگها به گونه ای انتخاب و طراحی شده اند که برازنده و منحصر به فرد شوند و در هنگام استفاده، شخصیت خود را نشان دهند.

خرید انواع گارد کیس اپل ایرپاد از شوجی ایران(عمده و تکی)

بدنه ایرپادها تا حدودی شکننده است، به همین دلیل است که اپل ایرپاد شما به محافظت نیاز دارد. زمین خوردن ایرپادها می‌تواند باعث ایجاد ترک در بدنه یا جدا شدن ناخواسته درب آن شود. ناگفته نماند خراش‌های نامناسبی هم وقتی هدفون را داخل جیب یا کیفتان قرار میدهید روی آن می افتد . با خرید انواع گارد کیس اپل ایرپاد از شوجی ایران ایرپاد ارزشمندتان را از هرگونه آسیب حفاظت کنید.