فیلتر

هولدر موبایل خودرو

جدیدترین هاپربازدیدترین هامحبوب‌‌ترینپرفروش‌ترینارزان‌ترینگران‌ترین
تعداد نمایش 122448

لیست قیمت خرید انواع هولدر موبایل خودرو

دلایل خوبی برای سرمایه گذاری روی هولدر موبایل خودرو وجود دارد. بنابراین، اجازه دهید نگاهی به برخی از مزایای این دستگاه های مفید بیندازیم.

هولدر موبایل خودرو چشمانت را به جاده نگه میدارد

هولدر موبایل خودرو معمولاً در خط چشم شما نصب می شوند بدون اینکه دید شما را به طور خطرناکی مختل کنند. آنها را می توان به دریچه های هوا وصل کرد یا به داشبورد یا شیشه جلو شما چسباند. به این ترتیب، لازم نیست چشم خود را از جاده بردارید تا ببینید چه اتفاقی در گوشی شما می افتد.

جفت کردن هولدر موبایل خودرو خود با کیت بلوتوث خودرو راه بهتری برای اطمینان از استفاده ایمن از تلفن در ماشین است. این به شما امکان می دهد بدون اینکه چشم از جاده بردارید یا دست خود را از روی فرمان بردارید، تماس های تلفنی برقرار کرده و دریافت کنید.

این روزها بسیاری از گوشی ها به دستیارهای هوشمند مانند سیری یا کورتانا نیز مجهز شده اند. با استفاده از هولدر موبایل خودرو و دستیار هوشمند، حتی نیازی به لمس تلفن خود برای برقراری و پاسخ به تماس ندارید.

هولدر موبایل خودرو گوشی شما را ایمن می کند

اگر شما از آن دسته افرادی هستید که گوشی خود را روی داشبورد یا روی صندلی سرنشین رها می کنند، توقف ناگهانی یا گوشه تیز می تواند باعث آسیب گوشی شود. از طرف دیگر، ممکن است عادت داشته باشید که وقتی سوار ماشین خود می شوید، گوشی خود را پرتاب کنید و بعداً مجبور شوید وقت خود را برای جستجوی آن تلف کنید. با هولدر موبایل خودرو این دو مشکل حل می شود.

هولدر موبایل خودرو شما را ایمن می کند تا همیشه بدانید گوشی موبایلتان کجاست. دیگر هرگز مجبور نخواهید شد که در حین رانندگی زیر صندلی خوددست بکشید یا در هنگام پرت شدن از داشبورد در معرض خطر ترک خوردن گوشی خود باشید.

هولدر موبایل خودرو استفاده از GPS را آسان می کند

هر خودرویی دارای GPS داخلی نیست. می‌توانید یک سیستم GPS جداگانه برای وسیله نقلیه خود بخرید، اما سریع‌ترین و ساده‌ترین راه برای دریافت مسیرها و همچنین به‌روزرسانی‌های زنده در مورد ترافیک، استفاده از یک برنامه GPS در تلفن همراه شما است.

بسیاری از برنامه‌های GPS، مانند Google Maps، دارای دستیار صوتی هستند، بنابراین لازم نیست هنگام رانندگی به صفحه نمایش نگاه کنید. با این حال، این مسیرهای صوتی ممکن است خیلی دیر بیایند و شما به راحتی می توانید یک خروجی را از دست بدهید. همچنین ممکن است بخواهید به مسیر خود نگاه کنید تا در بهترین خط قرار بگیرید یا برای یک پیچ آماده شوید.

اگر ازهولدر موبایل خودرو استفاده می کنید، می توانید بهترین ها را داشته باشید. با ایمن بودن تلفن خود، می توانید به راحتی مسیر خود را در صورت نیاز مشاهده کنید، در حالی که دستورالعمل های صوتی را دنبال می کنید.

هولدر موبایل خودرو محصولی ساده و در عین حال ارزان است که می تواند رانندگی روزانه شما را ایمن تر و راحت تر کند. در حین رانندگی بدون نگرانی در مورد جریمه استفاده از تلفن یا دور کردن چشم از جاده، با دوستان و خانواده در تماس باشید.