فیلتر


USB to TYPE-C

جدیدترین هاپربازدیدترین هامحبوب‌‌ترینپرفروش‌ترینارزان‌ترینگران‌ترین
تعداد نمایش 122448

USB-C یک استاندارد جهت اتصال تجهیزات الکترونیکی کامپیوتری است که برای جایگزینی همه انواع USB در رایانه و درگاه های USB آینده با یک کانکتور 2طرفه طراحی شده است.

1 2

USB-C امکان اتصال جانبی دستگاه های درگاه  USB-C را با سرعت خروجی برق USB 3.1 (حداکثر 10 گیگابیت بر ثانیه و 20 ولت @ 5 آمپر) فراهم می کند. این ظرفیت برای تامین 100 وات، توان کافی برای اکثر لپ‌تاپ‌ها کافی است و در عین حال از دستگاه‌های ظریفتر و کوچک‌تر نیز پشتیبانی می‌کند. USB-C از نیازهای داده و انرژی بسیاری از دستگاه ها در یکی از فشرده ترین فرمت های رابط پشتیبانی می کند.

با وجود داشتن قابلیت‌های الکترونیکی جدید USB 3.1، نوع C بابت گنجاندن پین‌های اضافی، از نظر الکتریکی با استانداردهای USB قبلی سازگار است. فقط باید از یک آداپتور USB-C به USB در نوع مورد نیاز برای دستگاه های قدیمی تر (مانند USB-A، B و نسخه های کوچک و میکرو آنها) استفاده کنید. اتصالات Thunderbolt 3 را می توان با کابل های مخصوص با کمی تغییر استفاده کرد.

استاندارد اتصال تایپ سی برای سرعت انتقال اطلاعات و انرژی  قابل پیش‌بینی آینده برنامه‌ریزی شده است -- آینده ای که اتصالات سازگارترند و سر کابل‌ها نیاز به چرخاندن ندارد.