کابل و مبدل موبایل بر اساس طرح و رنگ_ لوازم جانبی موبایل شوجی ایران

کابل یو اس بی چیست؟

اصطلاح USB مخفف "Universal Serial Bus" است. مجموعه‌های کابل USB برخی از محبوب‌ترین انواع کابل‌های موجود هستند که بیشتر برای اتصال رایانه‌ها به دستگاه‌های جانبی مانند دوربین‌ها، دوربین‌های فیلمبرداری، چاپگرها، اسکنرها و غیره استفاده می‌شوند.

استانداردهای کابل USB این مزایا را نسبت به انواع کابلهای سریال قدیمی دارد:

کابل های یو اس بی "Hot Pluggable" هستند، یعنی می توانید کابل ها را در حالی که کامپیوتر در حال کار است بدون ترس از هنگ کامپیوتر متصل و جدا کنید.

کابل های USB شوجی ایران سریع هستند و تا 480 مگابیت بر ثانیه انتقال می یابند. آن را با ارتباطات کابلهای سریالی قدیمی مقایسه کنید که داده ها را با سرعت 20 کیلوبیت در ثانیه منتقل می کردند.

کابل های USB برق شوجی ایران،همچنین سیگنال را حمل می کنند. این امکان را برای گجت های مجهز به سوکت یو اس بی و همچنین شارژ مجدد باتری ها در دوربین ها ، گوشی های موبایل ، تبلت ها و سایر لوازم جانبی ، کابل USB فراهم می کند.

کابل‌های USB شوجی ایران با چندین نوع کانکتور مجزا طراحی شده‌اند که تشخیص اینکه کدام سوکت به کامپیوتر و کدام سوکت به دستگاه جانبی می‌رود آسان است.کابل های USB یک استاندارد جهانی هستند و یافتن و پرداخت هزینه خرید آنها نسبتاً آسان است.