کابل و مبدل موبایل بر اساس طرح و رنگ_ لوازم جانبی موبایل شوجی ایران

کابل شارژر موبایل بر اساس طرح و رنگ

در این صفحه از فروشگاه شوجی ایران به تاثیرات رنگ و طرح در کابل های شارژر می پردازیم .عنوان هایی که در این مبحث به آن پرداختیم عبارتند از:

 • اهمیت ست کردن رنگها
 • کابل رنگی چیست و چه کاربردی دارد؟
 • تناسب رنگها در انتخاب اکسسوری
 • معرفی انواع سیم شارژ رنگی
 • هارمونی طرح و رنگ
 • انواع کابل های طرح دار کدامند و چه کاربردی دارند؟
 • جوانان و اکسسوری فانتزی
 • اکسسوری کابل شارژ فانتزی ( شارژر رنگی)
 • تاثیر رنگها بر روحیه افراد

اهمیت ست کردن رنگها

ست کردن رنگها

پوشیدن و ست کردن پوشاک با لوازم جانبی موبایل به همان قدر که یک هنر است ، دانش هم هست. شما می توانید معروف تربن فرد جهان باشید و گران ترین لباس و لوازم جانبی گوشی را بخرید ، اما اگر به درستی رنگ ها را ست نکنید! نمی توانید خوشتیپ باشید . برای ست کردن لباس و لوازم جانبی بر اساس رنگ باید تعادل برقرار کنید به طور مثال برای رفتن به مهمانی شب افراد نمی توانند استایل تم جشن تولد را در مهمانی ها استفاده کنند .

کابل رنگی چیست و چه کاربردی دارد؟

کابل شارژ رنگی

کابل شارژ رنگی باید بتواند علاوه بر ظاهری زیبا و هارمونیک ، قابلیت انتقال داده و شارژ سریع داشته باشد ، این موضوع از مهمترین مشخصه های یک کابل شارژ رنگی است .یکی از رایجترین استفاده های کابل های رنگی این است که برای تبادل و انتقال اطلاعات بین گوشی و رایانه و برعکس کاربرد دارد .  

تناسب رنگها در انتخاب اکسسوری

تناسب رنگها در انتخاب اکسسوری

اکسسوری لوازم جانبی موبایل به تنهایی کارایی ندارد ، اما هنگامی که از آنها با رنگها به درستی استفاده کنیم ؛ می توانند کامل کننده استایل ما باشند . اکسسوری می تواند جواهرات ، لوازم جانبی موبایل ، و حتی عینک آفتابی هم باشد .

با پوشیدن یک لباس ساده وانتخاب اکسسوری استایل مناسب می توانیم در هر مکانی بدرخشیم . انتخاب درست رنگها در اکسسوری ها می تواند نشان دهنده این موضوع باشد که چقدر به جزیئات استایل خود اهمیت می دهیم . به طور مثال می توانیم برای رفتن به دورهمی های خانوادگی یا دوستانه از لوازم جانبی طرح جواهر شوجی برای ست کردن با استایل خود استفاده کنیم .

معرفی انواع سیم شارژ رنگی طرح دار

سیم شارژ رنگی طرح دار

سیم شارژ موبایل دارای مدل های متنوع است . هر یک از این سیم شارژر ها به منظوری خاص قابلیت بهره برداری دارند . با افزایش پیدا کردن استفاده از گوشی همراه ، لوازم جانبی موبایل نیز تحت تاثیر روند رشد این صنعت قرار گرفته است . لوازم جانبی موبایل یکی از صنعت های پر کاربرد و رایج شناخته می شود.

 انواع سیم شارژ با روکش های بی نظیر در شوجی عبارتند از:

 • کابل شارژ رنگی
 • کابل شارژ با روکش pvc
 • کابل با روکش بافته شده
 • کابل شارژر چرمی
 • کابل شارژ سیلیکونی ژله ای

هارمونی طرح و رنگ

هارمونی طرح و رنگ

یکی از کاربردی ترین عوامل جذابیت یک طرح نحوه چیدمان و انتخاب رنگ ها است . اگر رنگبندی موجود در یک طرح به طوری باشد که یک واحد جذاب را به وجود بیاورد به طور عامیانه می گوییم که رنگ ها با هم هارمونی و هم خوانی دارد به طور مثال داشتن پوشاک طرح دار ساده با انواع رنگ های لایت  می تواند گزینه بسیار خوبی برای رفتن به دورهمی ها باشد.

انواع کابل های طرح دار کدامند و چه کاربردی دارند؟

جوانان و اکسسوری فانتزی

جوانان و اکسسوری فانتزی

اکسسوری فانتزی نسبت به سایر اکسسوری ها متفاوت تر است و اشکال متنوعی دارد . طرح های جذاب فانتزی روی لوازم جانبی موبایل ، به عنوان زینت استایل محیط کاربرد دارد . این نوع اکسسوری بیشتر در بین دختران و پسران جوان رایج است .

اکسسوری کابل شارژ فانتزی ( شارژر رنگی)

فروشگاه اینترنتی شوجی ایران دارای طیف بسیاری از کابل شارژ فانتزی است . یکی از مزیت های بارز این فروشگاه داشتن بهترین اکسسوری لوازم جانبی موبایل است ؛ انواع کابل شارژهای رنگی و سایر لوازم جانبی شوجی ایران دارای گارانتی 6 ماه تعویض هستند.

تاثیر رنگها بر روحیه افراد

تاثیر رنگها بر روحیه افراد

تاثیرات رنگ ها بر مغز افراد سبب بروز احساسات می شود . در واقعیت طیف بزرگی از رنگ ها در اطراف ما وجود دارند که هر کدام به نوبه خود تاثیرات بسیاری بر احساسات و خاطرات ما می گذارند . احساسی که رنگ ها و تاثیرگذاری آنها را ، به یک علم روانشناسی  تبدیل می کند که در بعضی مواقع می توان به عنوان یکی از روش های درمان از آن استفاده کرد .