شارژرها

شارژر باطری موبایل

شارژر موبایل و انواع گجت ها مهمترین لوازم جانبی آنهاست. موبایل شما بدون شارژر قابل استفاده نخواهد بود. مخصوصا امروزه خدمات فراوانی با استفاده از تلفن همراه قابل استفاده هستند و استفاده زیاد از موبایل باعث میشود باطری موبایل به سرعت خالی شود. این مسئله باعث محبوبیت شارژر های سریع ، فست شارژر یا کویک شارژر شده است چون که میتوانند در زمان کوتاه تری موبایل شما را شارژ کنند.

انواع شارژر تلفن همراه

امروزه خیلی از گجت ها از شارژر بی سیم استفاده میکنند ولی با توجه به حجم بالای استفاده از شارژر های باسیم شارژرها در 3 دسته نقسیم میشوند: شارژر خودرویی ، شارژر دیواری و شارژرهای همراه(پاور بانک).

شارژرخودرویی (فندکی):

این شارژر مخصوص شارژ کردن موبایل و تبلت داخل ماشین است ، خودروها امروزه همه دارای پورت شارژ یو اس بی و تایپ سی هستند ولی استفاده از شارژر فندکی سرعت شارژ موبایل شما را افزایش خواهد داد.

شارژر دیواری:

نوع متداول شارژر، شارژر مسافرتی یا شارژر دیواری است و گاهی با فست شارژر هم شناخته میشود که معمولا ولتاژ دقیق و ثابتی دارد تا گوشی شما آسیبی نبیند.

شارژر همراه (پاور بانک):

پاور بانک یا شارژ همراه وسیله‌ای بسیار کارآمد است که شما را از برق شهری برای شارژ کردن موبایل وسایل الکترونیکی، بی‌نیاز می‌کند. همین نکته پاوربانک را به یک همراه خوب در حال حرکت و در هر کجا تبدیل کرده‌است.

خرید اینترنتی انواع شارژر و کابل شارژ

با توجه به اینکه شوجی فروشنده تخصصی بهترین های شارژر و کابل شارژ است پیشنهاد میکنیم لوازم مربوط به گوشی موبایل و گجت های خود را از شوجی تهیه کنید ، چرا که با ارائه دقیق ترین توضیحات محصول و قیمتهای رقابتی دیگر نگرانی بابت سلامت باطری تلفن همراه خود نخواهید داشت.