فیلتر


کابل قطع کن دار هوشمند

جدیدترین هاپربازدیدترین هامحبوب‌‌ترینپرفروش‌ترینارزان‌ترینگران‌ترین
تعداد نمایش 122448

کابل شارژر LED قطع کن دار هوشمند چیست؟

کابل شارژر LED قطع کن دار هوشمند هوشمندانه از طول عمر باتری محافظت می کند.در ساعات شلوغ کاری فقط کابل را وصل و گوشی را فراموش کنید. هنگامی که باتری پر شد، کابل های هوشمند شوجی ایران با قابلیت قطع کن خودکار برق خروجی شارژر شما را قطع می کند.

فوق العاده بادوام و آسان برای نگهداری با کابل قطع کن دار هوشمند

کابل شارژ هوشمند تقویت شده و بافته شده با الیاف ممتاز است. فرسوده نمی شود، نمی شکند، هرگز گره نمی خورد. در کیف شما مرتب است و روی میزتان خوب به نظر می رسد.نمایشگر LED دو طرفه هنگام فول شارژ شدن گوشی ، شما را آگاه میکند که گوشی در حال شارژ شدن است یا شارژ باطری گوشی متوقف شده است .

نمایشگر LED کابل شارژ - نبض جریان شارژ موبایل

کابل شارژر LED قطع کن دار هوشمند چیست؟-شوجی ایران

روی سوکت شارژی که به گوشی وصل میشود یک LED نورانی وجود دارد که با تغییر رنگ وضعیت شارژ به بصورت لحظه ای نمایش میدهد. وقتی گوشی را به کابل قطع کن هوشمند وصل میکنیم ال ای دی به رنگ سفید یا قرمز روشن میشود و وقتی گوشی فول شارژ شد با تغییر رنگ کاربر را از قطع شدن جریان آگاه میسازد. در مدل SH-1084 در هنگام شارژ کردن نور لامپ کم و زیاد میشود و حس تپیدن نبض را القا میکند . به این حالت اصطلاحا BREATHING نیز میگویند.
نمایشگر LED کابل شارژر قطع کن علاوه بر نمایش وضعیت شارژ در شب هنگام نیز کاربردی است. معمولا هنگام خواب گوشی را به شارژر وصل میکنیم ، در تاریکی شب قادر خواهید بود گوشی خود را به راحتی پیدا کنید.

وقتی شارژ باتری کامل میشود و کابل شارژر قطع کن شارژ را متوقف میکند بعد از چه تایمی مجدد شروع به کار میکند؟

اینکه چه موقع و با چه جریانی شارژ میکند بستگی به شارژر هم دارد.با شارژر های PD ولتاژ و آمپر موقع خالی بودن باطری به حداکثر میرسند و با پر شدن باطری جریان کاهش می یابد.حال اگر گوشی فول شارژ شود کابل هوشمند جریان را قطع میکند و با کم شدن شارژ جریان دوباره وصل میشود ولی اگر از شارژر درجه یک استفاده کنید جریان خیلی نازلی به سمت گوشی خواهد رفت و نگرانی ای وجود نخواهد داشت
با کابل شارژر هوشمند قطع کن دار هر روز یک روز آرام است.
از یک روز کامل و بدون دردسر لذت ببرید. از وصل کردن کابل شارژ تایپ سی ، لایتنینگ یا میکرو یو اس بی قطع کن دار به گوشی در اولین تلاش گرفته تا شارژ سریع و عدم نیاز به جدا کردن آن در صورت پر شدن باتری. همه این ویژگی ها را SHOJI (a,[d) (شوجی ایران)برای آرامش شما حاضر ساخته است.