کابل و مبدل فست شارژ

قیمت خرید انواع کابل و مبدل فست شارژر مخصوص موبایل و دستگاههای الکترونیکی

کابل و مبدل فست شارژ موبایل _ شوجی ایران

در این صفحه انواع کابل فست شارژر موبایل عرضه شده توسط شوجی ایران را بر اساس عملکرد آنها تفکیک کرده ایم تا شما بتوانید به سهولت به محصول مورد نظرتان دسترسی پیدا کنید. 

1-کابل شارژر استاندارد یک متری:

کابل شارژر اصلی استاندارد اصطلاحا به کابلی گفته میشود که به همراه گوشی موبایل توسط شرکت تولید کننده ارایه میشود . کابل شارژر اصلی تقریبا یک متر است و  کاربر میتواند کابل های کوتاه تر یا بلند تر نیز از برندهای معتبر جداگانه تهیه کند.

2-کابل شارژر کوتاه پاوربانکی:

کابل شارژر های 20 الی 30 سانتی متری به همراه پاوربانک استفاده میشوند زیرا حمل و نقل آنها آسان تر است و بخاطر مقاومت کمتر قابلیت انتقال جریان بیشتری را دارند.

3-کابل شارژر قطع کن دار هوشمند:

کابل شارژر هوشمند کابلی است که دارای یک ال ای دی نورانی است که هنگام فول شارژ شدن گوشی جریان را قطع میکند و با تغییر رنگ یا خاموش شدن ال ای دی کاربر را آگاه میسازد.

4- کابل شارژ چندکاره ، چند سر ، 1 به 3

کابل شارژر 3سر یک کابل کاربردی و مفید است. این کابل میتواند با یک شارژر به صورت همزمان سه دستگاه با سوکتهای تایپ سی ، لایتنینگ و میکرو یو اس بی را همزمان شارژ کند.

5-کابل شارژر مخصوص کودکان:

اگر کودکان شما هم یک تبلت دارند که کارتون تماشا کنند بهتر است که یک کابل اختصاصی برایشان تهیه کنید تا کابل شارژر بزرگترها از آسیب در امان بماند. کابل شارژر مخصوص بچه ها با تصاویر فانتزی برای کوکان جذاب است.

6-کابل شارژر مخصوص گیمینگ:

گسترش موبایل ها به دنیای گیمینگ باعث شده گوشی موبایل وسیله بازی رایجی بشود. به همین خاطر کابل هایی با سوکت T شکل تولید شدند تا هنگام بازی کردن مزاحم دست کاربر نباشند.

7-سیم شارژر بلند:

همیشه سوکت شارژ در نزدیکی نیست و ممکن است برای کاربران اذیت کننده باشد. کابل شارژ بلند (تا 3متر) اگر از رشته های خالص مس تهیه شده باشند میتوانند جریان شارژ را تا 3متر انتقال بدهند.

8-کابل شارژر PD:

کابل شارژر PD کابلی است که قالبا حداقل یک سر سوکت تایپ سی دارد. علاوه بر آی سی کنترل کننده قابلیت انتقال جریان بالاتری نسبت به نسل های قبلی کابل شارژ دارد و توانایی انتقال جریان تا 100وات را دارد.

9-کابل AUX

سوکت AUX کم کم در حال حذف شدن از گوشی های موبایل است ولی هنوز دستگاههای بسیاری هستند که از طریق کابل 3.5 به دیگر سیستمهای صوتی متصل میشوند.